Bakan Yardımcımız Sayın Sezai UÇARMAK, Ağrı Valimiz Sayın Mustafa KOÇ ve beraberlerindeki heyet 26.02.2024 tarihinde Bölge Müdürlüğümüzü ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

27 Şubat 2024

Bakan Yardımcımız Sn. Sezai UÇARMAK, Ağrı Valisi Sn. Mustafa KOÇ, Doğubayazıt Kaymakamı ve Gürbulak Sınır Mülki İdare Amiri Sn. Murat EKİNCİ, Gümrükler Genel Müdürü Sn. Mustafa GÜMÜŞ, Gümrükler Muhafaza Genel Müdürü Sn. Recep KOŞAL, Destek Hizmetleri, Tasfiye İşleri ve Döner Sermaye Genel Müdürü Sn. Oğuzhan ŞATIROĞLU, Ağrı İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Sn. Hüsamettin EROL, Ağrı İl Emniyet Müdürü Sn. Yılmaz İPAR,  Gümrükler Genel Müdür Yrd. Sn. Burak Serkan YAŞAR , Destek Hizmetleri, Tasfiye İşleri ve Döner Sermaye Genel Müdür Yrd. Sn. Barış NALÇACI, Daire Başkanı Sn. Saim ŞENEL, Daire Başkanı Sn. Onur ÇOKOL, Daire Başkanı  Sn. Mahmut ÇAKMAK ,Daire Başkanı Sn. Akın AK, Daire Başkan Vekili Sn. Emre ÇELİK ile birlikte 26.02.2024 tarihinde Bölge Müdürlüğümüzü ziyaret etmişlerdir.
Ziyarette Gürbulak ve Bazargan sınır kapıları arasında tır ve yolcu geçişlerinde yaşanılan sorunlar ve çözüm önerileri görüşülmüş, mevcut gümrük sahası ile yapımı devam eden gümrük sahasında incelemelerde bulunulmuştur.