8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLANDI
08 Mart 2021
Bölge Müdür Yardımcılarımız Yetkin ECER ve Osman ERDOĞAN 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Münasebetiyle Gürbulak Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüğü ve bağlantı idareleri Doğubayazıt Gümrük Müdürlüğü,Gürbulak Tasfiye İşletme Müdürlüğü,Gürbulak Gümrük Müdürlüğü,Gürbulak Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğü personellerine çiçek ve hediye takdim edildi.
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4313.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4290.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4301.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4304.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4286.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4317.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4247.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4249.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4253.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4254.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4260.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4258.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4261.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4257.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4263.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4265.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4266.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4302.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4267.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4268.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4306.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4288.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4320.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4321.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4318.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4344.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4323.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4324.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4325.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4326.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4327.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4328.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4329.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4330.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4331.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4332.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4341.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4343.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4356.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4357.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4313.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4290.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4301.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4304.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4286.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4317.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4247.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4249.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4253.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4254.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4260.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4258.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4261.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4257.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4263.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4265.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4266.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4302.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4267.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4268.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4306.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4288.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4320.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4321.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4318.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4344.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4323.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4324.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4325.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4326.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4327.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4328.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4329.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4330.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4331.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4332.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4341.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4343.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4356.jpg)
![](https://gurbulak.ticaret.gov.tr/data/6046150113b8768ae001d325/buyuk/img_4357.jpg)